Швидке створення повноцінного сайту! Додавання в пошукові системи, правильні заголовки та опис!
Після створення замовник легко додає на свій ресурс інформацію - тексти, фото, відео та інше. У вартість входить стандартний дизайн із шаблону (кількість яких більше 500 штук) з додатковими дрібними правками, додавання сайту до всіх відомих пошукових систем, встановлення розташування вашої компанії на картах Google.
Автоматичне додавання до них матеріалів (кроспостинг) з вашого сайту.
Створення сторінок у соціальних мережах Facebook, Twitter, LinkedIn та інших оплачується окремо.
Встановлення персонального пошуку Google, код для аналізу відвідувань вашого сайту Google Analytics.
Створення презентаційного короткометражного відео для компанії з подальшим розміщенням на сервісі YouTube оплачується окремо.
Які сторінки сайту ви можете мати?
Наприклад, головна сторінка (вона ж новини), контакти (з формою зворотного зв'язку електронною поштою), фотографії (з різними варіантами перегляду та захистом водяних знаків), статті, файли, блог, огляди, оголошення, питання, опитування. Також окремі статичні сторінки. Величезний вибір роботи з користувачами. Повна статистика сайту. Ви отримуватимете повідомлення електронною поштою про все, що відбувається на вашому сайті.
За бажання гості вашого сайту щось прокоментують через свої соціальні мережі, і ви будете повідомлені про цю подію.
Якщо вас цікавить інтернет-магазин, легко але трохи довше (кількість товарів не обмежена).
Що потрібне для створення хорошого сайту?
Формувати структуру сайту, а простіше кажучи, його сторінки – стежити за тим, щоб на кожній з них була інформація, адже порожні сторінки сайту дуже погано індексуються пошуковими системами.
Дехто мене питає: "а навіщо тоді форум, якщо є соціальні мережі?" Форум потрібен для вузькопрофільних спільнот, в мережі ще дуже багато форумів, які добре працюють, а найголовніше відмінно індексуються за своїми темами. Головне, щоб форум був активним і його потрібно було підтримувати, а спочатку дозволити писати навіть гостям, без реєстрації. Це відповідь на власні повідомлення, щоб інші могли запитати в майбутньому.
Що робити з відео, коли їх багато для сайту? Часте питання, відео добре важать, згоден, відповідь проста, створіть канал на ютубі та викладайте туди. Після цього посилання або відео код підтягується на сайт.
Чи можна захистити паролем чи приховати, щоб інші цього не бачили? Так, це передбачено в системі, але потрібно розуміти, що пароль може бути випадково кимось підглянутий або може бути викрадений через будь-яку іншу випадковість. У цьому випадку перегляд певних сторінок зазвичай дозволено для певної групи користувачів. Наприклад, гості можуть бачити категорію, але не можуть увійти, доки не пройдуть перевірку. Тобто ви самі призначаєте ранг, побачивши профіль.
Сторінки сайту можуть бути як статичними, так і динамічними. Наприклад, сторінка про сайт статична, а новини динамічна. Додати будь-яку інформацію (текст, фото) можна легко, натиснувши кілька кнопок прямо із браузера. Не потрібні знання програміста в адміністративній панелі; Ви також можете керувати своїм ресурсом з мобільного, а саме відповідати на коментарі та додавати матеріали.
Назва сайту - це найперше, чому шукають ваш ресурс. Назва компанії, товари, послуги, місцезнаходження. До речі, ви можете переглянути популярні запити в Google Trends і зробити висновок для свого майбутнього сайту.
Вам потрібно зрозуміти, що ви хочете від ресурсу в пошуку? Максимальна довжина заголовка з пробілами та комами становить близько 100 символів. Ви можете рахувати символи за допомогою Notepad++. Приклад чужого заголовка можна побачити в Google Chrome по правому кліку побачити код сторінки, а там можна знайти <title> після натискання клавіш CTRL+F. Заголовок статичної сторінки додається в заголовок. У динамічних модулях (новини, блог) заголовок виводиться за темою посту автоматично. Наприклад, ви називаєте статтю комп'ютерну допомогу, тому вона буде підтягнута в <title> і т.д.
Опис сайту просто і лаконічно опишіть у фразах, чим ви займаєтеся. Можна переглянути конкурентів, як описано вище, але знайти <meta name="description" . Максимальна довжина з пробілами та комами - 300 символів. За типом шапки опис також автоматично змінюється в залежності від модуля сайту, і до кожної статичної сторінки. Необхідно пам'ятати, що слова в заголовках та описах обов'язково повинні бути присутніми на вашому ресурсі.
Окремо хотілося б сказати про мікророзмітку, яка дуже добре впливає на результати пошуку. Але перш ніж додати його на сайт, потрібно мати профіль у кількох соціальних мережах, Facebook та Twitter. Якщо ви компанія, то сторінка у ФБ обов'язково бізнес-сторінка, не плутати з групою.
Що ви отримаєте після створення сайту?
Автоматично згенерована карта сайту sitemap.xml, яка дуже хороша для пошуку, якщо форум або магазин для них додаток
але окремо, і можна виправити файл robots.txt. Всі повідомлення надходять на вашу електронну пошту про те, що відбувається на сайті. Легко додавайте матеріали, новини, фотографії, огляди, питання та багато іншого. Коментарі інших користувачів, котрі заходять на сайт через свою соціальну мережу.
Також можливо, щоб користувачі були чисто вашими та зареєстрованими, це ще називається локальним. Усі матеріали сайту проходять премодерацію, тобто відображаються для всіх (активувати чи видалити) після перегляду власником чи адміністратором. Спочатку можна встановити права для гостей, користувачів та інших груп. Зручна власна система статистики, захист паролем та багато іншого. Всі заголовки та описи вашого сайту записуються в теги автоматично як статті, так і нові статичні сторінки. Мікророзмітка також робить це автоматично.
Як просувається сайт?
Після того, як сайт наповнений основним контентом (статичні сторінки), необхідно додати до динамічних модулів (блог, новини) щось унікальне у вигляді текстів та картинок. Також такі модулі мають RSS-стрічку, через яку можуть передплатити читачі вашого ресурсу. Задавайте та відповідайте на запитання на сайті, пишіть відгуки, додавайте фотографії з гарним описом. Якщо у вас інтернет-магазин, то опис товару потрібно зробити максимально якісним та докладним.
Створіть кабінети веб-майстрів у відомих пошукових системах, таких як Google, Bing та додайте туди сайт. Додайте коди статистики Google Analytics на кожну сторінку веб-сайту та встановіть пошукову систему Google. Якщо ваш сайт буде невеликим за змістом, у цьому немає потреби.
Створіть сторінки в соціальних мережах для компанії, щоб стрічки новин розміщувалися автоматично з сайту. Запрошуйте та підписуйтесь на ці сторінки своїх друзів із соціальних мереж. Також на ресурсі можна відображати стрічки сторінок із твіттера та фейсбуку.
Додайте свою компанію та веб-сайт до Google Maps (Google My Business), а також до відомих проіндексованих каталогів. Попросіть друзів написати хороші відгуки. Створіть YouTube-канал після підтвердження компанії на карті та прив'яжіть до нього сайт. Зробити рекламу чи рекламу.
Робимо це для своїх клієнтів!